Новини

Шановні студенти ЗАОЧНОЇ форми навчання!

Доки ми з вами перебуваємо на карантині КРОК наближається.

Тому в нас активно продовжується підготовка до ліцензійного іспиту Крок-1.

Ми маємо вам повідомити, що з цього року на Кроці вводиться додатковий контроль іноземної мови за професійним спрямуванням. Тобто в буклеті будуть тести англійською мовою.

З метою покращення підготовки до іспиту ми підготували:

  1. 2 словники, які містять біохімічні терміни англійською мовою та їх переклад українською. Словники містять різну кількість термінів. Короткий словник (100 слів) містить найбільш вживані терміни. Він містить понад 600 слів і максимально охоплює лексичний запас термінів з біологічної хімії з яким ви можете зустрітися.

  2. повну базу тестів англійською мовою, які повністю відповідають базі тестів українською мовою, яка є в кожного з вас, і ви користуєтеся цією базою для підготовки до кроку.

  3. базу, яка складається з тестів з буклетів останніх років (теж англійською мовою).

Важливою складовою підготовки до іспиту є он-лайн тестування на сайті дистанційного тестування НФаУ. На цій платформі ми спеціально підготували тести, за допомогою яких виможете перевірити свої знання та підготуватися до іспиту. Зараз ми виклали лише 4 види тестів, проте кількість видів буде постійно збільшуватися.

Як їх знайти?

  1. Набираєте електронну адресу: http://tests.nuph.edu.ua/

  2. Прокручуєте екран допоки не побачте напис «ТЕСТИ КАФЕДР»

  3. Знаходите «каф. Біологічної хімії» (на фото):

  4. Для підготовки до кроку вибираєте розділ «Підготовка Крок». В середині цього розділу ви знайдете 4 варіанти тестів. Спробуйте пройти всі!

  5. Повторити тести з курсу «Біологічної хімії» ви зможете пройти в розділі «Біологічна хімія». В ньому ви зможете попрактикуватися з тестів за окремими розділами, а також відповісти на тест англійською мовою.

Дякуємо за увагу!

Бажаємо успіху при підготовці!

Зі всіма питаннями ви можете звертатися на кафедру біологічної хімії.

 

Шановні студенти ДЕННОЇ та ЗАОЧНОЇ форми навчання, доки ми з вами на карантині КРОК до нас все ближче, тому в нас активно продовжується дистанційне навчання та підготовка!!

За цим посиланням http://tests.nuph.edu.ua/ ви заходите на сайт знаходите тести кафедр → кафедра біологічної хімії → папка Підготовка КРОК та проходите тести за темою – 1, темою – 2, темою – 3 та темою – 4! Дякуємо за плідну співпрацю!

 

ШАНОВНІ СТУДЕНТИ, у зв’язку з карантином ми переходимо на дистанційну форму навчання. Всі завдання та алгоритм їх виконання ви можете знайти за цим посиланням http://www.pharmel.kharkiv.edu/

Attention! Dear students! Pay attansion to task for quarantine period! Materials for independent work http://www.pharmel.kharkiv.edu/

 

 

12 березня пройшла Всеукраїнська олімпіада з косметології II етап.

11 березня ас. Брюханова Т.О. взяла участь в Міжнародній Науково-практичній конференції з клінічної косметології. Тема доповіді :”Стовбурові клітини -панацея чи маркетинговий хід”

 

9 березня 2020 року – день народження Тараса Шевченка. В Україні та інших країнах світу відзначають сьогодні 206-ту річницю з дня народження великого українського поета, художника і мислителя. Знаменита книга віршів, пісень і поем талановитого письменника “Кобзар” донині є знаковою для українців у всьому світі.

 

 

21.02.20 ас. кафедри біологічної хімії Брюханова Т.О. виступила на науково-практичному семінарі «Геронтологія: анатомо-фізіологічні особливості, біохімія процесів, косметологічна корекція», доповідь “Молекулярні механізми хронобіологічного старіння”.

 

 

13 лютого доц. кафедри біологічної хімії Красільнікова О.А. провела підготовку (лекція та практичне заняття) для учнів 8-11 класів для участі у Всеукраїнській олімпіаді з біології.

 

 

 

11 лютого 2020 року зав.каф. Кравченко Ганна Борисівна відвідала з профорієнтаційною роботою Костянтинівський медичний коледж. Дякуємо за нові знайомства та сподіваємось по подальшу співпрацю.

 

Костянтинівський медичний коледж зав.каф. біологічної хімії Кравченко Г.Б.

 

10.02.2020 р. ас. кафедри біологічної хімії Брюханова Тетяна Олександрівна провела відбірково-тренувальні збори для підготовки команди Харківської області до IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології.


 

№1

30 вересня 2019р. на базі Тернопільского національного університета почався XII Український біохімічний конгрес.

№2

09.09.2019 р., асистент кафедри біологічної хімії Шовкова О.В., відвідала свято футболу зі своєю курованою групою. Ми разом можемо не лише вчитись, але й відпочивати. Всім хорошого навчавльного року :)

№3

28 серпня 2019р. подякою прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана за вагомі особисті досягнення у професійній діяльності, забезпеченні реалізації державної політики у сферах охорони здоров’я, освіти і науки, активну участь у підготовці фахівців, наукових, науково-педагогічних кадрів та бездоганну працю був нагороджений доцент кафедри біологічної хімії Сенюк І.В.

№4

Доцент кафедри Кравченко Ганна Борисівна відвідала 26-29 травня 87 Конгрес Європейського атеросклеротичного товариства (EAS), який відбувся у Маастрихті (Нідерланди). Цьогорічний Конгрес привернув понад 2000 делегатів з 70 країн.

На фото: Кравченко А.Б. и члены делегации Украины (Национальный фармацевтический университет, Винницкий национальный медицинский университет им. Н.И.Пирогова, Харьковский национальный медицинский университет)

На фото: Кравченко А.Б. и президент EAS профессор Лале Токгозоглу (Lale Tokgözoglu, Университет Хакеттепе, Анкара, Турция)

 

№5

Декан фармацевтичного факультету Медичного університету «Проф. д-р Параска Стоянов» (Болгарія, м Варна) і асистент декана Анна ДеневаЗнакомство з організацією навчального процесу на кафедрі, з науково-дослідницькою діяльністю, навчально-методичними розробками, онлайн комунікаціями кафедри, з інтернет портфоліо. Мета візиту – обмін досвідом.

№6

УВАГА! Кафедра біологічної хімії проводить набір на навчання іноземних студентів за спецкурсом “Основи клінічної біохімії”. Після закінчення курсів видається сертифікат відповідного зразку. Вартість навчання складає 1400 грн для однієї особи.

№7

11 квітня кафедрою біологічної хімії в рамках ХХVІ Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених та студентів «Topical issues of new medicines development» за участю студентів було проведене секційне засідання. Вітаємо усіх учасників та переможців конференції.

№8

5-6 квітня за участю кафедр біологічної хімії та анатомії та фізіології людини відбулась науково-практична міжвузівська конференція молодих учених та студентів з міжнародною участю «ФІЗІОЛОГІЧНІ ТА БІОХІМІЧНІ МЕХАНІЗМИ РОЗВИТКУ І КОРЕКЦІЇ ПАТОЛОГІЧНИХ СТАНІВ». Вітаємо усих учасників конференції!

№9

21 березня на базі кафедри біохімії НФаУ та інших кафедр біологічного спрямування відбувся IV етап всеукраїнської учнівської олімпіади з біології!

 

№10

4 березня до кафедри біологічної хімії завітав гость з Німеччини, м. Берлін.

№11

20 грудня адміністрація університету у обличчі ректора проф. Котвіцькій Алли Анатоліївни привітала кафедру біологічної хімії із ювелеєм – 80 років інсування кафедри.

№12

Вітаємо асистента кафедри біохімії Шкапо Антона Ігоровича із довгоочікуваним отриманням диплому кандидату біологічних наук за спеціальністю “медична біохімія”! Бажаємо нових гідних перемог!

№13

18 жовтня кафедра біохімії разом із кафедрою патологічної фізіології НФаУ успішно провели І науково-практичну Інтернет -конференцію з міжнародною участю «Механізми розвитку патологічних процесів і хвороб та їх фармакологічна корекція»

УВАГА! Усіх студентів запрошуємо до участі у Студентському науковому гуртку кафедри біологічної хімії!

№14

15 вересня кафедра біохімії у котрий раз прийняла активну участь у проведенні загальномстської науково-популистичної події “XIII Наукові пікніки”, що відбувалось у самому центрі міста Харкова.

“Наукові пікніки продовжують бути місцем, де кожен – від маленької дитини до літньої людини – може сформувати, відновити або підсилити любов до науки, усвідомити, що освіта може надихати та бути цікавою”, – говорить організатор Таня Баглай.

 

№15

Вітаємо усіх із днем фармацевтичного працівника України! Бажаємо кожному надалі гідно та щиро робити свою справу для забеспечення здоров’я громадян нашої країни!

Також, кафедра біохімії хоче привітати своїх співробітників – професора Загайко Андрія Леонідовича, провідного доцента Красильнікову Оксану Анатоліївну та талановитого аспіранта Литкіна Дмитро Віталійовича із урочистим нагородженням від ректора НФаУ Алли Анатоліївни Котвіцької та Губернатору Харківської області дипломом за плідну працю щодо забезпечення якісної фармацевтичної освіти.

 

№16

Професор кафедри біологічної хімії проф. Загайко Андрій Леонідович урочисто був внесений до “Золотої книги пошани” Національного Фармацевтичного Університету. Вітаємо

№17

РЕЗУЛЬТАТЫ АНКЕТИРОВАНИЯ НА КАФЕДРЕ БИОХИМИИ

(Период анкетирования – 15.10-5.11 2016)

 

                    ОБЩИЙ БЛОК

  1. Нравится ли Вам наша кафедра

    да –  314 (93,5%)   

    нет – 22 (6,5%)

 

2. Как Вы оцениваете материально-техническое оснащение кафедры (по 5-ти бальной шкале)

    1  – 2 (0,6%)

    2  – 6 (1,8%)

    3  –  71 (21%)  

    4  –  165 (49%) 

    5  –   90 (27%)

Средний балл – 4,0        

 

3. Как Вы оцениваете учебно-методическую обеспеченность кафедры (по 5-ти бальной шкале)

  1 – 2 (0,6%)

  2 – 6 (1,8%)

  3 –  41 (12%)

  4 – 128 (39%)    

  5 – 154 (46,5%)

Средний балл – 4,3           

 

ЛЕКЦИОННЫЙ БЛОК

1.Нравятся ли вам наши лекции

 да  – 273 (82%)

 нет – 60 (18%)

 

2. Как Вы оцениваете преподавателя кафедры, который читает Вам лекции (по 5-ти бальной шкале)

  1 – 4 (1,2%)

  2 – 11 (3,3%)

  3 – 34 (10,3%)

  4 – 88 (26,5%)       

  5 – 194 (58,6%)

Средний балл – 4,4              

 

3. По Вашему мнению: кто из известных Вам преподавателей кафедры лучше всего читает лекции ( 269 студентов специальность «Фармация» 1-2 поток ):

Загайко А.Л. – 189 (70,5%)

Филимоненко В.П. – 21 (7,8%)

Стрельченко К.В. – 18 (6,7%)

 

4. Как Вы оцениваете наш лекционный презентационный материал, (по 5-ти бальной шкале)

  1 – 1 (0,3%)

  2 – 7 (2,2%)

  3 – 34 (10,6%)

  4 – 120 (37,5%)        

  5 – 158 (49,4%)

Средний балл – 4,3          

 

ПРАКТИЧЕСКИЙ БЛОК

 Нравится ли Вам, как проводит лабораторные занятия Ваш преподаватель

да – 311 (95%)       

нет – 21 (5%)

 

2. Приходилось ли Вам предлагать вашему преподавателю “помощь кафедре” (взятка)

да – 14 (4%)

нет – 318 (96%)

 

3.Как Вы оцениваете отношение наших лаборантов к Вам ( по 5-ти бальной системе)

1       – 6 (1,8%)

2       – 11 (3,3%)

3       – 36 (11%)

4       – 111 (33,7%)     

5       – 165 (50%)

Средний балл – 4,3    

 

4.Считаете ли Вы компьютерное тестирование по КРОКУ важным этапом подготовки к лицензионному экзамену КРОК-1

да   – 185 (84%)

нет – 36 (16%)

ИТОГ

По Вашему мнению, какую общую оценку заслуживает наша кафедра

( по 5-ти бальной шкале)

1  – 1 (0,3%)

2  – 2 (0,6%)

3  – 23 (7%)

4  – 177 (53%)

 5  – 131 (39,2 %)      

СРЕДНИЙ БАЛЛ – 4,3

 

Print Friendly, PDF & Email