25 листопада 2021 року відбувся перший день роботи наукової конференції ДФУ «ДЕРЖАВНА ФАРМАКОПЕЯ УКРАЇНИ – ЄВРОПЕЙСЬКА ЯКІСТЬ ВІТЧИЗНЯНИХ ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ», яка присвячена 20-річчю з дня заснування важливого правового документу, «Біблії» фармацевта, що містить загальні вимоги до ліків.
Захід відкрили Олександр ГРИЗОДУБ, директор ДП «Фармакопейний центр», д.х.н., професор Володимир КОРОЛЕНКО, заст. голови Держлікслужби України та
Інна ВЛАДИМИРОВА, проректор з науково-педагогічної роботи Національного фармацевтичного університету, д.фарм.н., професор.
Програма конференції http://sphu.org/programa-konferencii
В статусі учасника кафедру біологічної хімії представляли зав.каф., професор Віра КРАВЧЕНКО, доц. Ігор СЕНЮК та ас. Оксана ТКАЧЕНКО.
25 листопада 2021 р. відбувся перший день роботи наукової конференції ДФУ «ДЕРЖАВНА ФАРМАКОПЕЯ УКРАЇНИ – ЄВРОПЕЙСЬКА ЯКІСТЬ ВІТЧИЗНЯНИХ ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ» 25 листопада 2021 р. відбувся перший день роботи наукової конференції ДФУ «ДЕРЖАВНА ФАРМАКОПЕЯ УКРАЇНИ – ЄВРОПЕЙСЬКА ЯКІСТЬ ВІТЧИЗНЯНИХ ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ» 25 листопада 2021 р. відбувся перший день роботи наукової конференції ДФУ «ДЕРЖАВНА ФАРМАКОПЕЯ УКРАЇНИ – ЄВРОПЕЙСЬКА ЯКІСТЬ ВІТЧИЗНЯНИХ ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ» 25 листопада 2021 р. відбувся перший день роботи наукової конференції ДФУ «ДЕРЖАВНА ФАРМАКОПЕЯ УКРАЇНИ – ЄВРОПЕЙСЬКА ЯКІСТЬ ВІТЧИЗНЯНИХ ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ» 25 листопада 2021 р. відбувся перший день роботи наукової конференції ДФУ «ДЕРЖАВНА ФАРМАКОПЕЯ УКРАЇНИ – ЄВРОПЕЙСЬКА ЯКІСТЬ ВІТЧИЗНЯНИХ ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ»