02 жовтня 2020 р. було проведено науково-практичну дистанційну конференцію з міжнародною участю “Актуальні питання експериментальної та клінічної біохімії”

02 жовтня 2020 р. було проведено науково-практичну дистанційну конференцію з міжнародною участю “Актуальні питання експериментальної та клінічної біохімії” – спільний науковий форум НФаУ та Харківського національного медичного університету.

На пленарному засіданні було заслухано  9 доповідей від науковців Національного фармацевтичного університету (доц. Оксана Красільнікова, доц. Анна Кравченко, ас. Галина Стороженко),   Харківського національного медичного університету (доц. Тетяна Попова, студент 6 курсу Євген Безега), Тернопільського національного медичного університету (проф. Людмила Фіра, проф. Петро Лихацький), Інституту проблем кріобіології та кріомедицини (с.н.с. Наталія Труфанова) та Харківського національного університету ім. в. Каразіна (ас. Віталіна Харченко).

02 жовтня 2020 р. було проведено науково-практичну дистанційну конференцію з міжнародною участю “Актуальні питання експериментальної та клінічної біохімії” 02 жовтня 2020 р. було проведено науково-практичну дистанційну конференцію з міжнародною участю “Актуальні питання експериментальної та клінічної біохімії” 02 жовтня 2020 р. було проведено науково-практичну дистанційну конференцію з міжнародною участю “Актуальні питання експериментальної та клінічної біохімії” 02 жовтня 2020 р. було проведено науково-практичну дистанційну конференцію з міжнародною участю “Актуальні питання експериментальної та клінічної біохімії” 02 жовтня 2020 р. було проведено науково-практичну дистанційну конференцію з міжнародною участю “Актуальні питання експериментальної та клінічної біохімії” 02 жовтня 2020 р. було проведено науково-практичну дистанційну конференцію з міжнародною участю “Актуальні питання експериментальної та клінічної біохімії” 02 жовтня 2020 р. було проведено науково-практичну дистанційну конференцію з міжнародною участю “Актуальні питання експериментальної та клінічної біохімії”

Print Friendly, PDF & Email