Співробітники кафедри біологічної хімії заручилися до флешмобу з нагоди Дня вишиванки! Цей день присвячений гордості нашого народу – українській вишиванці. Українська вишиванка зберігає історію і традиції нашого народу. Вишиті сорочки здавна допомагали українцям зберегти свою ідентичність. Для популяризації носіння українського етнічного одягу започатковане міжнародне свято. У третій четвер травня щорічно у світі відзначається День української вишиванки.
Встає над світом щире сонце вранці
І землю гріє променем ясним.
А я іду по світу в вишиванці.
Я – українець! І горджуся цим!
20 травня 2021 р. співробітники кафедри біологічної хімії заручилися до флешмобу з нагоди Дня вишиванки 20 травня 2021 р. співробітники кафедри біологічної хімії заручилися до флешмобу з нагоди Дня вишиванки 20 травня 2021 р. співробітники кафедри біологічної хімії заручилися до флешмобу з нагоди Дня вишиванки