Професор кафедри біологічної хімії та ветеринарної медицини Світлана Науменко С.В. та доценти Євгенія Ващик, Андрій Захар’єв та студенти груп 211ВМм20 (5,10д)ХВ, 211ВМм22 (5,10д)ХВ 03.11.2023 прийняли участь та дізналися багато цікавого в еволюції тваринного світу на Круглому столі від Одеського ДАУ на тему: «Еволюція динозаврів» за спільної участі науково- педагогічної та студентської спільноти Дніпровського ДАЕУ, Поліського НУ.

Програма заходу: ЕВОЛЮЦІЯ ДИНОЗАВРІВ

03.11.2023 року співробітники кафедри прийняли участь у Круглому столі від Одеського ДАУ на тему: «Еволюція динозаврів» за спільної участі науково- педагогічної та студентської спільноти Дніпровського ДАЕУ, Поліського НУ. 03.11.2023 року співробітники кафедри прийняли участь у Круглому столі від Одеського ДАУ на тему: «Еволюція динозаврів» за спільної участі науково- педагогічної та студентської спільноти Дніпровського ДАЕУ, Поліського НУ. 03.11.2023 року співробітники кафедри прийняли участь у Круглому столі від Одеського ДАУ на тему: «Еволюція динозаврів» за спільної участі науково- педагогічної та студентської спільноти Дніпровського ДАЕУ, Поліського НУ. 03.11.2023 року співробітники кафедри прийняли участь у Круглому столі від Одеського ДАУ на тему: «Еволюція динозаврів» за спільної участі науково- педагогічної та студентської спільноти Дніпровського ДАЕУ, Поліського НУ.