Профорієнтаційна робота

Підпорядковані кафедрі заклади освіти

Комунальний заклад «Костянтинівський медичний коледж»

Харківська загальноосвітня школа I-III ступенів № 168 Харківської міської ради Харківської області

Харківський науковий ліцей інтернат «Обдарованість» Харківської області

 Приватний заклад Харківська початкова школа Освітній простір «Гравітація» 

 Харківська загальноосвітня школа I-III ступенів № 77 Харківської міської ради Харківської області 

23 та 25 листопада 2022 року були проведені профорієнтаційні заходи кафедри. Співробітники кафедри прочитали лекції за темами “Генетична інженерія” (лектор: асистент кафедри, заступник директора з наукової роботи Дмитро ЛИТКІН) та “Вітаміни для людини”  (лектор: доцент закладу вищої освіти кафедри Вікторія  ФИЛИМОНЕНКО) для слухачів гімназії №2 Вінницької міської ради. Кафедра дякує заступника директора з виховної роботи гімназії Світлані САПОН та слухачів гімназії  за зацікавленість в освітніх компонентах кафедри біологічної хімії.

Профорієнтаційна робота Профорієнтаційна робота Профорієнтаційна робота Профорієнтаційна робота

20 грудня 2021 року доцент кафедри біологічної хімії Филимоненко В.П. у рамках профорієнтаційної роботи відвідала Харківську гімназію №82 та прочитала лекцію учням 8-В класу на тему “Білки, жири та вуглеводи як основні компоненти харчування”.

Профорієнтаційна робота Профорієнтаційна робота Профорієнтаційна робота Профорієнтаційна робота

25 листопада  2021 року асистент кафедри Оксана Ткаченко зі студентами відвідала виставку «Освіта Харківщини та навчання за кордоном», що проходила у Палаці Студентів НЮУ ім. Ярослава Мудрого. На виставці серед учбових закладів Харківщини був представлений  НАЦІОНАЛЬНИЙ ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ.

Профорієнтаційна робота Профорієнтаційна робота Профорієнтаційна робота Профорієнтаційна робота Профорієнтаційна робота Профорієнтаційна робота

16 вересня 2021 року на кафедрі біологічної хімії відбулася зустріч з випускником НФаУ Башар Джабар Алі Аль-Сахлані,  аспірантом кафедри, який успішно захистився та отримав диплом канд. фарм. наук. Він виступів перед групою іноземних студентів. Бесіда стосувалася перспектив навчання у аспірантурі у НФаУ після закінчення університету та практичного застосування диплому канд. фарм. наук у рідній країні.

Профорієнтаційна робота Профорієнтаційна робота Профорієнтаційна робота Профорієнтаційна робота Профорієнтаційна робота Профорієнтаційна робота

20 квітня 2021 року завідувачка кафедри біологічної хімії, професор Віра КРАВЧЕНКО презентувала усі можливості та умови для вступу до Національного фармацевтичного університету здобувачам освіти  Первомайського медичного коледжу (м. Первомайск, Миколаївської області). На online зустрічі було детально представлено усі спеціальності та освітні програми, за якими проводитиметься вступна кампанія-2021. Здобувачі освіти коледжу були проінформовані у доступній формі з новими умовами вступу до НФаУ. Віра Кравченко після завершення  свого виступу відповіла на запитання здобувачів освіти.

Профорієнтаційна робота Профорієнтаційна робота Профорієнтаційна робота Профорієнтаційна робота Профорієнтаційна робота

31 березня 2021 року у рамках профорієнтаційного проекту «PHARM CAMP НФаУ – 2021», була прочитана online-лекція за темою «Генетична інженерія». Презентувала лекцію завідувачка кафедри, професор Віра КРАВЧЕНКО. Лекцію відвідали учні гімназії № 6 ім. Шевченка Т.Г. (м. Миргород) та гімназії № 116 (м. Харків). Доречно відмітити, що побажання слухачів лекції були спрямовані до вступу на спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія».

Профорієнтаційна робота

05 січня 2021 року у рамках профорієнтаційного заходу PHARM CAMP, який був організований приймальною комісією НФаУ, доцентом кафедри біологічної хімії Кравченко Ганною була прочитана лекція за темою «Вуглеводи, білки та ліпіди – як основні складові харчування».

Профорієнтаційна робота

4 січня 2021 року відбувся захід з профорієнтаційної роботи кафедри. Асистент Тетяна Брюханова у рамках Pharmcamp прочитала лекцію за темою «Вітаміни для людини» учням підпорядкованих кафедрі закладів освіти.  

Профорієнтаційна робота

8 грудня 2020 року відбувся захід з профорієнтаційної роботи кафедри. Доц. Ганна Кравченко прочитала лекцію за темою «Вуглеводи, білки та ліпіди – як основні складові харчування» здобувачам 2 курсу Дубенського фахового медичного коледжу Рівненської обласної ради, які навчаються за спеціалізацією “Лікувальна справа”. Організатори заходу: кафедра біологічної хімії та кафедра іноземних мов НФаУ.

Профорієнтаційна робота

24 листопада 2020 року відбувся захід з профорієнтаційної роботи кафедри. Доц. Оксана Красильникова прочитала лекцію за темою «Вуглеводи, білки та ліпіди – як основні складові харчування» учням 10 класу Харківської загальноосвітньої школи N 165. Організатори заходу: кафедра біологічної хімії та кафедра іноземних мов НФаУ.

 

Профорієнтаційна робота

Профорієнтаційна робота

 30 вересня 2020 року доцент кафедри біологічної хімії Галузінська Л.В. відвідала Харківську загальноосвітню школу I-III ступенів № 168, Харківський науковий ліцей інтернат «Обдарованість» та Харківську загальноосвітню школу I-III ступенів № 77 з метою укладання договорів про творчу співпрацю.

Профорієнтаційна роботаПрофорієнтаційна робота

25 вересня 2020 року асистент кафедри біологічної хімії Шовкова О.В. відвідала Харківську загальноосвітню школу I-III ступенів № 168 та Харківську загальноосвітню школу I-III ступенів № 77 з метою залучення школярів до Pharmhub (підготовка до ЗНО).

  Профорієнтаційна робота Профорієнтаційна робота

23 вересня 2020 року асистент кафедри біологічної хімії Шовкова О.В. відвідала Харківський науковий ліцей інтернат «Обдарованість».

Профорієнтаційна робота

11 лютого 2020 року завідувачка кафедри доц. Кравченко Г.Б. відвідала з профорієнтаційною роботою Костянтинівський медичний коледж.

Профорієнтаційна робота Профорієнтаційна робота

Print Friendly, PDF & Email