Виховна робота

06 січня 2022 року відбувся захід з профорієнтаційної роботи кафедри біологічної хімії. Доцент кафедри Кравченко Ганна Борисівна у рамках Pharm camp 2022 прочитала лекцію за темою «Генна інженерія», учням Комунального закладу «Харківський науковий ліцей-інтернат «Обдарованість» Харківської обласної ради.

Виховна робота Виховна робота

5 січня 2022 року відбувся захід з профорієнтаційної роботи кафедри біологічної хімії. Доцент кафедри Галузінська Л.В. у рамках Pharm camp 2022 прочитала лекцію за темою «Білки, ліпіди та вуглеводи-як основні складові харчування»  учням школи-інтернату «Обдарованість».

Виховна робота

4 січня 2022 року відбувся захід з профорієнтаційної роботи кафедри біологічної хімії. Асистент кафедри Галина Стороженко у рамках Pharm camp 2022 прочитала лекцію за темою «Вітаміни для людини» учням підпорядкованих кафедрі закладів освіти.

Виховна робота Виховна робота

15 грудня 2021 року доц. кафедри біологічної хімії Филимоненко В.П. у рамках виховної роботи провела лекцію “The harm of alcohol abuse ” зі студентами Фм19(4,10д)-08

Виховна робота Виховна робота Виховна робота

14 грудня 2021 року доцент кафедри біологічної хімії Галузінська Л.В. провела виховний захід зі студентами факультету з підготовки іноземних громадян на тему “Нанотехнології в медицині та фармації”

Виховна робота

13 грудня 2021 року ас. кафедри  Ткаченко О.В. провела бесіду за темою «Шкода енергетиків та їх вплив на організм» зі студентами 3 курсу групи Ф – 4 спеціальності «Фармація, промислова фармація»

Виховна робота

9 грудня 2021 року ас. кафедри Галина Стороженко у рамках виховної роботи  провела бесіду зі студентами групи Фм19(4,10д)-12, присвячену важливості вакцинації та біохімічним аспектам розвитку імунітету та формування імунної відповіді організму.

Виховна робота Виховна робота

8 грудня 2021 року доцент Галузінська Л.В. в рамках виховної роботи провела екскурсію до віварію НФаУ для студентів груп 2 курсу Фармація (3,10д).

Виховна робота Виховна робота Виховна робота

3 грудня 2021 року доц. кафедри біологічної хімії Филимоненко В.П. у рамках виховної роботи провела лекцію “Harmfulness of smoking” зі студентами Фм19*(5,0д)-01-02.

Виховна робота Виховна робота

01 грудня 2021 року з нагоди Міжнародного дня боротьби зі СНІДом проф. Малоштан Л.М. провела виховну бесіду зі студентами 2 курсу, групи ФТб20(3,10д)-01 на тему «Шкідливі звички. Боротьба зі СНІДом».

Виховна робота

25 листопада 2021 року проф. Людмила Малоштан у рамках виховної роботи  провела лекцію зі студентами своєї групи, присвячену біохімічним аспектам розвитку імунітету в умовах пандемії. Були обговорені механізми формування імунної відповіді організму та важливість вакцинування.

Виховна робота Виховна робота

10 листопада 2021 року співробітники кафедри біологічної хімії  долучилися до флешмобу “Фармацевтична наука: від молекули до лікарського засобу” з нагоди Всесвітнього дня науки в ім’я миру та розвитку. Викладачі кафедри провели бесіди зі студентами щодо Всесвітнього дня науки та організованого в НФаУ флешмобу, присвяченому цієї події. Запросили студентів переглянути на сторінці Facebook матеріали представлені до цієї події. Співробітники кафедри, аспіранти та члени студентського наукового товариства висловлюють свою повагу лідеру з підготовки фармацевтичних працівників та наукових кадрів в Україні, ректору Аллі КОТВІЦЬКІЙ за створення всіх необхідних умов щодо виконання наукових проектів університету.

Наука повинна панувати в нашому житті не тільки у свій день, адже вона дарує зручності та блага людям, веде до істини, знаходить шляхи вирішення щодо покращення здоров’я та безлічі проблем людства! Наука – це завжди шлях до майбутнього. Бажаємо щоб у сьогоденні усім, хто вірить у науку, усім, хто її створює, було з нею разом комфортно, цікаво, плідно!

Виховна робота Виховна робота Виховна робота Виховна робота Виховна робота Виховна робота Виховна роботаВиховна роботаВиховна роботаВиховна роботаВиховна робота

10 листопада 2021 року проф. Малоштан Л.М. провела виховну бесіду зі студентами 2 курсу групи ФТб20(3,10д)-02 на тему «Вакцинація від COVID-19,  профилактика та запобіжні заходи».

 Виховна робота

05 листопада 2021 року доцент кафедри Сенюк І.В. прочитав лекцію “Про наслідки тютюнопаління” здобувачам вищої освіти факультету з підготовки іноземних громадян 3 курсу групи 01*

Виховна робота

16 вересня 2021 року на кафедрі біологічної хімії відбулася зустріч з випускником НФаУ Башар Джабар Алі Аль-Сахлані,  аспірантом кафедри, який успішно захистився та отримав диплом канд. фарм. наук. Він виступів перед групою іноземних студентів. Бесіда стосувалася перспектив навчання у аспірантурі у НФаУ після закінчення університету та практичного застосування диплому канд. фарм. наук у рідній країні.

Виховна робота Виховна робота Виховна робота Виховна робота Виховна робота Виховна робота

Минає навчальний рік. Настав час звітів та підсумків роботи кафедри. Безперечно, студенство протягом року, як і співробітники кафедри також працювали над собою, набуваючи професійних навичок. Слід відмітити здобувача вищої освіти факультету з підготовки іноземних громадян 3 курсу Толбі Ель Мехді (Королівство Марокко), який визнаний найуспішнішим у навчанні та у наукових проектах кафедри. Він приймав активну участь у ІІ освітньо-просвітницького online-семінару «НАРОДЖЕННЯ, РОЗВИТОК ТА СТАНОВЛЕННЯ НАУКИ ПРО ДНК», а також отримав ПЕРШЕ місце у І Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю «YOUTH PHARMACY SCIENCE» за напрямком “Сучасні аспекти нормальної та патологічної фізіології й їх біохімічні механізми у медицині та фармації”.

Виховна робота Виховна робота Виховна робота Виховна робота Виховна робота

23 червня 2021 року відбулося урочисте вручення сертифікатів учасників ІІ освітньо-просвітницького online-семінару, який був присвячений річниці відкриття молекули ДНК «НАРОДЖЕННЯ, РОЗВИТОК ТА СТАНОВЛЕННЯ НАУКИ ПРО ДНК». Організатори Перший проректор НФаУ, професор Андрій ФЕДОСОВ , декан факультету з підготовки іноземних громадян, доцент Світлана КАЛАЙЧЕВА та завідувачка кафедри біологічної хімії, професор Віра КРАВЧЕНКО привітали здобувачів вищої освіти факультету з підготовки іноземних громадян. Перший проректор НФаУ Андрій ФЕДОСОВ вручив сертифікати учасникам. У свою чергу, учасники висловили свою подяку за надану можливість приймати участь у таких цікавих освітніх та наукових заходах.

Виховна робота Виховна робота Виховна робота Виховна робота Виховна робота Виховна робота Виховна робота Виховна робота Виховна робота Виховна робота Виховна робота Виховна робота Виховна робота Виховна робота Виховна робота Виховна робота Виховна робота Виховна робота Виховна робота Виховна робота Виховна робота Виховна робота Виховна робота Виховна робота

23 червня 2021 року за підсумками Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю «YOUTH PHARMACY SCIENCE» за напрямком конференції “Сучасні аспекти нормальної та патологічної фізіології й їх біохімічні механізми у медицині та фармації”  на кафедрі біологічної хімії відбулося вручення сертифікатів та дипломів участникам заходу.

Виховна робота Виховна робота Виховна робота Виховна робота Виховна робота Виховна робота Виховна робота Виховна робота Виховна робота Виховна робота Виховна робота

25 травня 2021 року доц. Ігор Сенюк прочитав online лекцію щодо шкоди для здоров’я тютюнопаління для іноземних здобувачів вищої освіти 2 курсу 1-12 груп.

Виховна робота

13-14 травня 2021 року відбувся ІІ освітньо-просвітницький online-семінар, присвячений річниці відкриття молекули ДНК «НАРОДЖЕННЯ, РОЗВИТОК ТА СТАНОВЛЕННЯ НАУКИ ПРО ДНК». Організатори семінару: факультет з підготовки іноземних громадян та кафедра біологічної хімії. Семінар відкрили Перший проректор НФаУ, професор Андрій ФЕДОСОВ (голова), декан факультету з підготовки іноземних громадян, доцент Світлана КАЛАЙЧЕВА (співголова) та завідувачка кафедри біологічної хімії, професор Віра КРАВЧЕНКО (співголова). Основні тези від організаторів заходу були акцентовані щодо чергового залучення освітньої спільноти НФаУ до святкування Міжнародного дня ДНК, тим самим підтримуючи світові традиції наукових цінностей.

У семінарі прийняли участь 19 іноземних здобувачів вищої освіти 1-3 курсів та слухачів програм доуніверситетської освіти, які презентували свої цікаві роботи за тематикою заходу.

За підсумками семінару опублікований збірник матеріалів, а також надані сертифікати учасникам та їх керівникам.

Програма семінару

Збірник матеріалів конференції

Сертифікати будуть вручені особисто кожному учаснику та його керівнику.

Виховна робота Виховна робота Виховна робота Виховна робота Виховна робота Виховна робота Виховна робота Виховна робота Виховна робота Виховна робота Виховна робота Виховна робота Виховна робота Виховна робота Виховна робота Виховна робота Виховна робота Виховна робота Виховна робота

9 травня 2021 року відбулась урочиста церемонія покладання квітів до Меморіалу Слави з нагоди 76-ї річниці перемоги у Другій світовій війні. У заході прийняла участь асистент кафедри, кандидат фармацевтичних наук Оксана Шовкова.

Виховна робота Виховна робота

07 травня 2021 року доц. Ігор Сенюк прочитав online лекцію іноземним здобувачам вищої освіти 3 курсу 12-21 груп про шкідливість вживання алкогольних напоїв для організму людини.

Виховна робота

6 травня 2021 року доц. Ігор Сенюк прочитав online лекцію на тему “Механізми дії алкоголю на організм” іноземним здобувачам вищої освіти 3 курсу 16 групи.

Виховна робота

6 травня 2021 року доц. Ігор Сенюк прочитав online лекцію щодо шкоди для здоров’я споживання енергетичних напоїв для іноземних здобувачів вищої освіти 3 курсу 12-21 груп.

Виховна робота

5 травня 2021 року доц. Ігор Сенюк прочитав online лекцію на тему “Механізми дії алкоголю на організм” іноземним здобувачам вищої освіти 3 курсу 14 групи.

Виховна робота

30 квітня 2021 року доц. Ігор Сенюк прочитав online лекцію щодо шкоди для здоров’я тютюнопаління для іноземних здобувачів вищої освіти 3 курсу 12-21 груп.

Виховна робота

29 квітня 2021 року у рамках І Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю «YOUTH PHARMACY SCIENCE», на кафедрі біологічної хімії відбулося секційне засідання за напрямком конференції “Сучасні аспекти нормальної та патологічної фізіології й їх біохімічні механізми у медицині та фармації”.

17 здобувачів вищої освіти 2-4 курсів презентували свої наукові роботи:

1. Atrial natriuretic factor: a hormone secreted by the heart. Speaker: Laghribi Fouzia. Supervisor: Krasilnikova O. A., PhD in Biology, assoc. prof.

2. Гіалуронова кислота у косметології . Доповідач: Рогозянська О. А. Науковий керівник: Стороженко Г. В., к. біол. н., ас.

3. Glycogen in the brain: functions and disorders. Speaker: Moulk Ellah Taha. Supervisor: Krasilnikova O. A., PhD in Biology, assoc. prof.

4. Вплив дефіциту вітаміну Д на розвиток та протікання цукрового діабету 1 типу. Доповідач: Алтуніна В. А., Басараб А. В. Науковий керівник: Филимоненко В. П., к. біол. н., доц.

5. Uncompetitive inhibitors as medications. Speaker: Aoussar Mustapha. Supervisor: Krasilnikova O. A., PhD in Biology, assoc. prof.

6. Тирозинкіназні рецептори, їх роль у розвитку пухлинних процесів і таргетна терапія. Доповідач: Гуріна В. О., Єгоркіна Д. М. Науковий керівник: Кравченко В.М., д. біол. н., проф.

7. Glutathione: metabolism, functions and medical application

Speaker: Akpama Thelma. Supervisor: Krasilnikova O. A., PhD in Biology, assoc. prof.

8. Medicinal methods for proatherosclerotic states treatment

Speaker: Wiame Boukhrissa. Supervisor: Kravchenko G. B., PhD in Biology, assoc. prof.

9. Деякі молекулярні механізми розвитку міопатії, асоційованої із застосуванням інгібіторів 3-гідрокси-3-метилглутарил-коа-редуктази (статинів) за терапії атеросклерозу. Доповідач: Загинайченко Б. А. Науковий керівник: Брюханова Т. О., к. біол. н., ас.

10. Перспективи застосування препаратів природнього походження для лікування псоріатичної хвороби. Доповідач: Шешеня Я. В., Кулакова Ю. А. Науковий керівник: Галузинська Л. В., к. фарм. н., доц.

11. New pathways of Diabetes mellitus 2 type treatment. Speaker: Ouakkas Kawtar. Supervisor: Krasilnikova O. A., PhD in Biology, assoc. prof.

12. Hemolytic jaundice symptoms, causes and diagnosis. Speaker: Kawtar Morchid. Supervisor: Kravchenko G. B., PhD in Biology, assoc. prof.

13. Вплив екстракту з плодів сливи домашньої на виразність холестатичного синдрому. Доповідач: Толбі Ель Мехді. Науковий керівник: Сенюк І. В., к. фарм. н., доц.

14. Tryptophan metabolism and its disorders. Speaker: Abdelmounaaim Kabbaj. Supervisor: Kravchenko G. B., PhD in Biology, assoc. prof.

15. Значення методу полімеразної ланцюгової реакції у діагностиці інфекційний захворювань. Доповідач: Хажи Мохамед Амін. Науковий керівник: Сенюк І. В., к. фарм. н., доц.

16. Біохімічна кореляція вітамінів та гормони в організмі людини. Доповідач: Арафа Бакр. Науковий керівник: Шовкова О. В., к. фарм. н., ас.

17. Ubiquinone in medicine and cosmetics . Speaker: Nour Alimane Ait Assila. Supervisor: Krasilnikova O. A., PhD in Biology, assoc. prof.

За підсумками конференції були обрані найкращі роботи учасників, яким надані призові місця:

I місце – Толбі Ель Мехді (Королівство Марокко);

II місце – Aoussar Mustapha (Kingdom of Morocco)

III місце – Abdelmounaaim Kabbaj (Kingdom of Morocco)

– Рогозянська О. А. (Україна)

Призери нагородженні почесними грамотами та усі учасники отримали сертифікати конференції

Виховна робота Виховна робота Виховна робота Виховна робота Виховна робота Виховна робота Виховна робота Виховна робота Виховна робота

16 квітня 2021 року доц. Ігор Сенюк прочитав online лекцію щодо шкоди для здоров’я споживання енергетичних напоїв для іноземних здобувачів вищої освіти 2 курсу 4 групи.

Виховна робота

9 квітня 2021 року доц. Ігор Сенюк прочитав online лекцію щодо шкоди для здоров’я тютюнопаління для іноземних здобувачів вищої освіти 2 курсу 4 групи.

Виховна робота

8 квітня 2021 року ас. Галина Стороженко провела бесіду за темою «Шкідливий вплив етанолу» зі студентами 2 курсу 8 групи  спеціальності «Фармація, промислова фармація»

Виховна робота

1 липня 2020 року відбулося вручення сертифікатів учасникам Першого освітньо-просвітницького оnline-семінару «Народження, розвиток та становлення науки про ДНК». Сертифікати вручали декан факультету з підготовки іноземних громадян доц. Калайчева С.Г., завідувачка кафедри біологічної хімії, доц. Кравченко Г.Б.

Виховна робота Виховна робота Виховна робота Виховна робота Виховна робота Виховна робота

23-24 червня 2020 року сумісно з факультетом з підготовки іноземних громадян  відбувся Перший освітньо-просвітницький оnline-семінар «Народження, розвиток та становлення науки про ДНК»

Виховна робота

ЗБІРНИК ПУБЛІКАЦІЙ ДО СЕМІНАРУ З ДНК_23-24.06.20

Програма семінару_23-24

Скачати сертифікати семінару

20.12.19; 13.01.20; 17.01.20; 07.02.20; 14.02.20; 21.02.20; 06.03.20 доц. Сенюк І.В. відвідував 5 Лігу чемпіонату з футболу серед футбольних збірних міста Харкова, у якості вболівальника за збірну НФаУ.

Виховна робота Виховна робота

25 лютого 2020 року співробітники кафедри доц Галузінська Л.В. та ст.лаб. Бушля Н.Е прийняли участь у Благодiйній ярмарці «Вiд серця до серця».

Виховна робота Виховна робота

12 лютого 2020 року зав.каф, доц. Кравченко Г.Б проведена лекція для іноземних студентів 3 курсу  на тему «Ethanol metabolism in the human body and addiction mechanisms».

Виховна робота

12 лютого 2020 року доц. Красільніковою О.А. проведена лекція для іноземних студентів 3 курсу  на тему «Вплив напоїв «Coca cola», «Pepsi cola» та енергетиків на ЦНС організму людини»

Виховна робота

22 січня 2020 року зав.каф, доц. Кравченко Г.Б провела лекцію для іноземних студентів на тему  «Secondary hypovitaminosis and drug addiction»

Виховна робота

22 січня 2020 року зав.каф, доц. Кравченко Г.Б; доц. Сенюк І.В., ас. Шовкова О.В. прийняли участь у відзначенні Дня соборності України

Виховна робота

05 грудня 2019 року ас. Брюханова Т.О. прийняла участь у науково-практичному семінарі «Сучасні аспекти СНІДу в Україні та світі», м. Харків

Виховна робота Виховна робота

19 листопаду 2019 року відбувся захід «Chemical battle», у якому прийняли участь зав.каф, доц. Кравченко Г.Б; ас. Шовкова О.В.

Виховна робота Виховна робота

05 листопаду 2019 року відбулася лекція для студентів 3 курсу з екологічної хімії, яку прочитала ас. Шовкова О.В.

Виховна робота

08 листопаду 2019 року відбувся Всеукраїнський марафон з написання диктанту. Співробітники кафедри зав.каф, доц. Кравченко Г.Б; проф. Кравченко В.М., доц. Красільнікова О.А., доц.. Галузінська Л.В., ас. Шовкова О.В. прийняли участь у заході.

Виховна робота

08 листопаду 2019 року ас. Брюханова Т.О. провела бесіду зі студентами 3 курсу “Біохімічні механізми негативного впливу етанолу на організм людини”.

Виховна робота

14 жовтня 2019 року  Церемонiя вiдкриття монумента Захисникiв України! Кравченко Ганна Борисівна, Сенюк Ігор Валерійович та Шовкова Оксана Володимирівна відвідали зазначений урочистий захід.

Виховна робота Виховна робота Виховна робота

9 березня 2020 року день народження Тараса Шевченка. В Україні та інших країнах світу відзначають сьогодні 206-ту річницю з дня народження великого українського поета, художника і мислителя. Знаменита книга віршів, пісень і поем талановитого письменника “Кобзар” донині є знаковою для українців у всьому світі. Кравченко Ганна Борисівна, Сенюк Ігор Валерійович та Шовкова Оксана Володимирівна приєдналися до святкування річниці з Дня народження Тараса Шевченко.

Виховна роботаВиховна робота Виховна робота

09.09.2019 року асистент кафедри біологічної хімії Шовкова О.В., відвідала свято футболу зі своєю курованою групою. Ми разом можемо не лише вчитись, але й відпочивати. Всім гарного навчального року :)

Виховна робота Виховна роботаВиховна робота

7 травня 2019 року асистент кафедри Біологічної хімії Шкапо А.І. в рамках проведення виховної роботи спільно із студентами НФаУ прийняв участь у висадці дерев в дитячому хоспісі міської дитячої лікарні №5. Усім діткам бажаємо бути здоровими і сильними – як фізично так і морально!

Виховна робота

В рамках загальноукраїнської боротьби із захворюванням на туберкульоз викладачами кафедри біологічної хімії було проведено виховну бесіду із студентами своїх груп.

Виховна робота

14 квітня 2019 року асистент кафедри біологічної хімії  Шкапо А.І. разом із студентами прийняв активну участь у змаганні “Марафон-2019”. Спорт – невід’ємна частка життя здорової людини!

Виховна робота

27 лютого 2020 року доц. Кравченко А.Б. за планом проведення виховної роботи із студентами закріпленої групи відвідала музей природознавства.

Виховна роботаВиховна робота Виховна робота

15 лютого 2019 року доц. Волощенко М.В. провів планову зустріч із закріпленою групою іноземних студентів першого курсу щодо результатів проходження зимової сесії 2018/2019 навчального року.

Виховна робота Виховна робота Виховна робота

Восени 2018 року співробітники кафедри біологічної хімії познайомились із іноземними студентами закріплених груп та провели виховну бесіду щодо несприйнятності участі останніх у заходах політичного спрямування на території університету. За результатами зустрічі усі студенти погодились із повідомленням та сприйняли таку інформацію позитивно, а також зробили фото із викладачем.

Виховна робота

19 січня 2019 року доц. Сенюк, у якості вболівальника відвідав футбольний матч серед команд вищих  закладів освіти міста Харкова.
Виховна робота

10 квітня 2018 року доц. Кравченко Г.Б. провела бесіду з закріпленої групою іноземних студентів 3 курсу

Виховна робота

23 березня 2018 року ас. Малоштан А.В. прочитала лекцію за темою “Правильне харчування – запорука здоров’я”

Виховна робота

15 лютого 2018 року доц. Красільнікова провела екскурсію у віварію ЦНДЛ для іноземних студентів 3 курсу

Виховна робота

14 лютого 2018 року ас. Шовкова О.В. провела виховну бесіду про шкідливі звички. “Фармацевтичні аспекти та основи профілактики алкоголізму. Алкогольний абстинентний синдром та його лікування”
Виховна робота

09 січня 2018 року ас. Шкапо А.І. провів бесіду з іноземними студентами щодо важливості систематичної навчальної підготовки

Виховна робота

Print Friendly, PDF & Email