Засідання студентського наукового товариства у рамках ІV Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю «YOUTH PHARMACY SCIENCE»

ІV Всеукраїнська

науково-практична конференція з міжнародною участю

«YOUTH PHARMACY SCIENCE»

Наукові напрямки конференції:

7. Сучасні аспекти нормальної та патологічної фізіології й їх біохімічні механізми в медицині та фармації

10. Ветеринарна медицина та фармація

7 грудня 2023 рік, м. Харків

Програма секційного засідання СНТ

Результати засідання гуртка СНТ

За підсумками секційного засідання СНТ призові місця отримали:

Диплом І ступеню

Гуторка Микита. Науковий керівник: Кравченко Віра Миколаївна, зав.каф.,  д.біол.н., професор.

Голишева Юлія. Науковий керівник: Захар’єв Андрій Вікторович, к.вет.н, доцент.

Harrouch Hamza (Королівство Марокко). Науковий керівник: Сенюк Ігор Валерійович, к.фарм.н., доцент.

Диплом ІІ ступеню

Бондарчук Тетяна. Науковий керівник: Ващик Євгенія Володимирівна, д.вет.н., доцент

El Hajjami Nada (Королівство Марокко). Науковий керівник: Сенюк Ігор Валерійович, к.фарм.н., доцент.

Винокурова Дар′я. Науковий керівник: Ткаченко Оксана Володимирівна, к.фарм.н, доцент

Яворська Валерія. Науковий керівник: Кравченко Віра Миколаївна, зав.каф.,  д.біол.н., професор.

Диплом ІІІ ступеню

Васильченко Вікторія. Науковий керівник: Кравченко Віра Миколаївна, зав.каф.,  д.біол.н., професор.

Гнатенко Дар’я. Науковий керівник: Ващик Євгенія Володимирівна, д.вет.н., доцент.

Сергієнко Тетяна. Науковий керівник: Щербак Олена Анатоліївна, к.фарм.н., доцент.

Sekkat Amane Allah (Королівство Марокко). Науковий керівник: Сенюк Ігор Валерійович, к.фарм.н., доцент.

Ковалевська Софія. Науковий керівник: Галузінська Любов Валеріївна, к.фарм.н., доцент.

Ковальчук Марина. Науковий керівник: Ткаченко Оксана Володимирівна, к.фарм.н, доцент.

ФОТОГАЛЕРЕЯ СЕКЦІЙНОГО ЗАСІДАННЯ