17 листопада 2023 року співробітники кафедри та члени СНТ прийняли участь у роботі ІІ науково-практичної інтернет конференції з міжнародною участю на тему «Сучасні аспекти досягнень фундаментальних та прикладних медико-біологічних напрямків медичної та фармацевтичної освіти та науки».

17 листопада 2023 року зав. каф., проф. Віра КРАВЧЕНКО, доценти закладу вищої освіти Ігор СЕНЮК, Олена ЩЕРБАК та Оксана Ткаченко, а також члени СНТ, здобувачі вищої освіти 2-5 курсів Секкат Амін Алах (Королівство Марокко), Лоуліді Лахкім Мохамед (Королівство Марокко), Канколонго Кабея Джан Жкакуес (Демократична Республіка Конго), Харруш Хамза (Королівство Марокко), Ел Хажамі Нада (Королівство Марокко), Ел Ассрі Абделадім (Королівство Марокко), Беррі Закарія (Королівство Марокко), Мекленбурцев Олександр, Орловська Олександра, Іванченко Нікіта, Яворська Валерія, Гуторка Микита прийняли участь у роботі ІІ науково-практичної інтернет-конференції з міжнародною участю на тему «Сучасні аспекти досягнень фундаментальних та прикладних медико-біологічних напрямків медичної та фармацевтичної освіти та науки». Наукові керівники студентських робіт: зав. каф., проф. Віра КРАВЧЕНКО, доцент закладу вищої освіти Ігор СЕНЮК. До організаційного комітету конференції увійшли професор Віра КРАВЧЕНКО та доцент Ігор СЕНЮК. За підсумками заходу видана збірка матеріалів та надані сертифікати учасника.

17 листопада 2023 року співробітники кафедри та члени СНТ прийняли участь у роботі ІІ науково-практичної інтернет конференції з міжнародною участю на тему «Сучасні аспекти досягнень фундаментальних та прикладних медико-біологічних напрямків медичної та  фармацевтичної освіти та науки». 17 листопада 2023 року співробітники кафедри та члени СНТ прийняли участь у роботі ІІ науково-практичної інтернет конференції з міжнародною участю на тему «Сучасні аспекти досягнень фундаментальних та прикладних медико-біологічних напрямків медичної та  фармацевтичної освіти та науки». 17 листопада 2023 року співробітники кафедри та члени СНТ прийняли участь у роботі ІІ науково-практичної інтернет конференції з міжнародною участю на тему «Сучасні аспекти досягнень фундаментальних та прикладних медико-біологічних напрямків медичної та  фармацевтичної освіти та науки». 17 листопада 2023 року співробітники кафедри та члени СНТ прийняли участь у роботі ІІ науково-практичної інтернет конференції з міжнародною участю на тему «Сучасні аспекти досягнень фундаментальних та прикладних медико-біологічних напрямків медичної та  фармацевтичної освіти та науки». 17 листопада 2023 року співробітники кафедри та члени СНТ прийняли участь у роботі ІІ науково-практичної інтернет конференції з міжнародною участю на тему «Сучасні аспекти досягнень фундаментальних та прикладних медико-біологічних напрямків медичної та  фармацевтичної освіти та науки». 17 листопада 2023 року співробітники кафедри та члени СНТ прийняли участь у роботі ІІ науково-практичної інтернет конференції з міжнародною участю на тему «Сучасні аспекти досягнень фундаментальних та прикладних медико-біологічних напрямків медичної та  фармацевтичної освіти та науки». 17 листопада 2023 року співробітники кафедри та члени СНТ прийняли участь у роботі ІІ науково-практичної інтернет конференції з міжнародною участю на тему «Сучасні аспекти досягнень фундаментальних та прикладних медико-біологічних напрямків медичної та  фармацевтичної освіти та науки». 17 листопада 2023 року співробітники кафедри та члени СНТ прийняли участь у роботі ІІ науково-практичної інтернет конференції з міжнародною участю на тему «Сучасні аспекти досягнень фундаментальних та прикладних медико-біологічних напрямків медичної та  фармацевтичної освіти та науки». 17 листопада 2023 року співробітники кафедри та члени СНТ прийняли участь у роботі ІІ науково-практичної інтернет конференції з міжнародною участю на тему «Сучасні аспекти досягнень фундаментальних та прикладних медико-біологічних напрямків медичної та  фармацевтичної освіти та науки». 17 листопада 2023 року співробітники кафедри та члени СНТ прийняли участь у роботі ІІ науково-практичної інтернет конференції з міжнародною участю на тему «Сучасні аспекти досягнень фундаментальних та прикладних медико-біологічних напрямків медичної та  фармацевтичної освіти та науки». 17 листопада 2023 року співробітники кафедри та члени СНТ прийняли участь у роботі ІІ науково-практичної інтернет конференції з міжнародною участю на тему «Сучасні аспекти досягнень фундаментальних та прикладних медико-біологічних напрямків медичної та  фармацевтичної освіти та науки». 17 листопада 2023 року співробітники кафедри та члени СНТ прийняли участь у роботі ІІ науково-практичної інтернет конференції з міжнародною участю на тему «Сучасні аспекти досягнень фундаментальних та прикладних медико-біологічних напрямків медичної та  фармацевтичної освіти та науки». 17 листопада 2023 року співробітники кафедри та члени СНТ прийняли участь у роботі ІІ науково-практичної інтернет конференції з міжнародною участю на тему «Сучасні аспекти досягнень фундаментальних та прикладних медико-біологічних напрямків медичної та  фармацевтичної освіти та науки». 17 листопада 2023 року співробітники кафедри та члени СНТ прийняли участь у роботі ІІ науково-практичної інтернет конференції з міжнародною участю на тему «Сучасні аспекти досягнень фундаментальних та прикладних медико-біологічних напрямків медичної та  фармацевтичної освіти та науки».