ІV науково-практична міжнародна дистанційна конференція “Сучасні досягнення та перспективи клінічної лабораторної діагностики у діагностиці хвороб людини та тварин”

04 квітня 2024 р. кафедрою клінічної лабораторної діагностики та кафедрою біологічної хімії та ветеринарної медицини НФаУ організовано та проведено IV Науково-практичну міжнародну дистанційну конференцію «Сучасні досягнення та перспективи клінічної лабораторної медицини у діагностиці хвороб людини та тварин»

Тематика конференції присвячена актуальним питанням лабораторної діагностики хвороб людини та тварин, управління організації лікувально-діагностичної діяльності, організації лабораторної служби, контролю якості лабораторних досліджень, біохімічних досліджень, імунологічних досліджень, лабораторної генетики, молекулярно-біологічних досліджень (ПЛР): вірусних, грибкових та бактеріальних хвороб, ветеринарної фармакології та токсикології, ветеринарної хірургії, ветеринарного акушерства, гінекології та андрології.

Особливу зацікавленість викликали питання гігієнічних досліджень навколишнього середовища в умовах військової агресії, державного контролю якості харчових продуктів за їх реалізації на ярмарках, клініко-експериментальних аспектів діагностики хвороб, перспектив впровадження штучного інтелекту у діяльність клініко-діагностичних лабораторій, контролю якості гістологічних досліджень.

У конференції взяли участь близько 100 науковців, викладачів та студентів з 23 установ та організацій м. Харкова (Національний фармацевтичний університет, ДУ «Нацiональний iнститут терапії iменi Л.Т. Малої НАМН України», ННЦ «Інститут експериментальної і клінічної ветеринарної медицини», Харківський національний медичний університет); м. Києва (Національний університет охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика, Київський медичний університет, Національний університет біоресурсів та природокористування України); м. Запоріжжя (Запорізький державний медико-фармацевтичний університет); м. Івано-Франківська (Івано-Франківський національний медичний університет, Відділ безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області); м. Вінниця (Вінницький національний аграрний університет); м. Полтава (Полтавський державний медичний університет); м. Біла Церква (Білоцерківський національний аграрний університет); м. Дніпро (Дніпровський національний університет ім. Олеся Гончара); м. Чернівці (Буковинський державний медичний університет); м. Кам’янець-Подільский (ЗВО «Подільський державний університет»); м. Львів (Львівська медична академія імені А. Крупинського; клініка «Оксфорд медікал»); м. Суми (Сумський національний аграрний університет); м. Одеса (Одеський державний аграрний університет); Університет Ататюрка, Ерзурум Туреччина; KMU Polish Campus, Bytom (Польща), Alexandru Ioan Cuza University of Iasi, Iasi (Румунія).

Щиро вдячні всім учасникам конференції! Сподіваємось на подальшу наукову співпрацю!

ЗАПРОШЕННЯ НА КОНФЕРЕНЦІЮ

ПРОГРАМА КОНФЕРЕНЦІЇ