16.11.2023 року прийняли участь у Практикумі з фаху від ОДАУ на тему: «Епізоотологічні та епідеміологічні аспекти сибірки»

Доцент кафедри біологічної хімії та ветеринарної медицини, д. вет. н. Євгенія Ващик та студенти групи 211ВМм20 (5,10д)ХВ 16.11.2023 прийняли участь та отримали актуальну та надзвичайно корисну інформацію на Практикумі з фаху від ОДАУ на тему: «Епізоотологічні та епідеміологічні аспекти сибірки», лектор: Леонід Корнієнко, д. вет. н., професор, головний науковий співробітник науково-дослідного епізоотологічного відділу Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи, м. Київ. На Практикумі дізналися про унікальні особливі характеристики з боку морфологічних, культуральних, тінкторіальних властивостей Bacíllus аnthracis, діагностики, а також епізоотологічні та епідеміологічні аспекти сибірки в Україні та в світі.

16.11.2023 року прийняли участь  у Практикумі з фаху від ОДАУ на тему: «Епізоотологічні та епідеміологічні аспекти сибірки» 16.11.2023 року прийняли участь  у Практикумі з фаху від ОДАУ на тему: «Епізоотологічні та епідеміологічні аспекти сибірки» 16.11.2023 року прийняли участь  у Практикумі з фаху від ОДАУ на тему: «Епізоотологічні та епідеміологічні аспекти сибірки» 16.11.2023 року прийняли участь  у Практикумі з фаху від ОДАУ на тему: «Епізоотологічні та епідеміологічні аспекти сибірки»