17.11.2023 року доцент кафедри біологічної хімії та ветеринарної медицини, д. вет. н. Євгенія Ващик та здобувачі вищої освіти прийняли участь у відкритій лекції від Сумського НАУ на тему: «Діагностика сальмонельозу тварин»

Доцент кафедри біологічної хімії та ветеринарної медицини, д. вет. н. Євгенія Ващик та студенти групи 211ВМм20 (5,10д)ХВ 17.11.2023 прийняли участь та отримали актуальну теоретичну та практичну інформацію на відкритій лекції від Сумського НАУ на тему: «Діагностика сальмонельозу тварин», лектор Анна Левченко, Anna Levchenko (Atatürk University, Turkey), к. вет. н., доцент, доцент кафедри ветеринарної мікробіології Університету ім. Ататюрка, Туреччина. На лекції дізналися про особливі характеристики з боку морфологічних, культуральних, тінкторіальних властивостей Salmonella spр, діагностики, а також епізоотологічні та епідеміологічні аспекти сальмонельозу тварин в Україні, Туреччині та в світі. Долучилися онлайн до практичної складової – Анна Левченко в режимі живого ефіру показала техніку бактеріологічних посівів, поживні середовища та прилади, що застосовуються для лабораторної діагностики сальмонельозу тварин в навчальній лабораторії факультету ветеринарної медицини Університету ім. Ататюрка, Туреччина.

17.11.2023 року доцент кафедри біологічної хімії та ветеринарної медицини, д. вет. н. Євгенія Ващик та здобувачі вищої освіти  прийняли участь у  відкритій лекції від Сумського НАУ на тему: «Діагностика сальмонельозу тварин» 17.11.2023 року доцент кафедри біологічної хімії та ветеринарної медицини, д. вет. н. Євгенія Ващик та здобувачі вищої освіти  прийняли участь у  відкритій лекції від Сумського НАУ на тему: «Діагностика сальмонельозу тварин» 17.11.2023 року доцент кафедри біологічної хімії та ветеринарної медицини, д. вет. н. Євгенія Ващик та здобувачі вищої освіти  прийняли участь у  відкритій лекції від Сумського НАУ на тему: «Діагностика сальмонельозу тварин» 17.11.2023 року доцент кафедри біологічної хімії та ветеринарної медицини, д. вет. н. Євгенія Ващик та здобувачі вищої освіти  прийняли участь у  відкритій лекції від Сумського НАУ на тему: «Діагностика сальмонельозу тварин» 17.11.2023 року доцент кафедри біологічної хімії та ветеринарної медицини, д. вет. н. Євгенія Ващик та здобувачі вищої освіти  прийняли участь у  відкритій лекції від Сумського НАУ на тему: «Діагностика сальмонельозу тварин»