Міжнародні програми для науковців, викладачів та студентів, гранти

Протягом 2020-2021 навчального року співробітники  кафедри Кравченко Ганна та Красільнікова Оксана, як дійсні члени міжнародних професійних товариств з вивчення атеросклерозу та цукрового діабету приймали участь у поточній роботі цих товариств, у конгресах : 88-European Atherosclerosis Society Congress (October 04-07, 2020)  та 89- European Atherosclerosis Society Congress (May 30 – June 2, 2021). А також приймали участь у роботі 18th Annual World Congress on Insulin Resistance, Diabetes & Cardiovascular Disease (December 3-6, 2020) та у 56th Annual Meeting of the European Association for the Study of Diabetes (September 21-25, 2020).

Міжнародні програми для науковців, викладачів та студентів, грантиМіжнародні програми для науковців, викладачів та студентів, грантиМіжнародні програми для науковців, викладачів та студентів, гранти Міжнародні програми для науковців, викладачів та студентів, гранти Міжнародні програми для науковців, викладачів та студентів, гранти Міжнародні програми для науковців, викладачів та студентів, гранти Міжнародні програми для науковців, викладачів та студентів, гранти

У 2019 році Анна Кравченко приймала участь у 87 Конгресі EAS, що проводився у м. Мааастрихт, Нідерланди.

Напрямки діяльності

У 2020 році 88 Конгрес EAS буде проводитись у м. Женева, Швейцарія (дати проведення було перенесено у зв’язку з пандемією COVID-19), проте у разі поліпшення епідеміологічної ситуації співробітники кафедри будуть брати участь у форумі.

30 вересня – 4 жовтня 2019 року зав. каф. доц. Кравченко Г.Б., канд. біол. наук Брюханова Т.О., проф. Кравченко В.М., асист. Литкін Д.В. брали участь у роботі XII Українського біохімічного з’їзду, який раз на 5 років організується Federation of European Biochemical Societies (FEBS)

Напрямки діяльності