Новини

 “Народження, розвиток та становлення науки про ДНК”

23-24 червня 2020 р. на кафедрі біологічної хімії сумісно з факультетом з підготовки іноземних громадян відбувся перший освітньо-просвітницький on-line семінар присвячений річниці відкриття молекули ДНК.

Новини

20 травня на платформі ZOOM відбулась міжкафедральна методична семінар – нарада кафедр біологічної хімії і фізіології та анатомії людини на тему: “Вивчення процесів травлення основних макромолекул в курсах фізіології та біологічної хімії”.

Новини

Новини

 

 

 

06.05.20 на платформі ZOOM відбувся спільний семінар  кафедри біологічної хімії та кафедри  біології на тему: “Сучасні погляди на метаболізм сфінголіпідів”.

12 березня пройшла Всеукраїнська олімпіада з косметології II етап.

Новини Новини Новини

 

11 березня ас. Брюханова Т.О. взяла участь в Міжнародній Науково-практичній конференції з клінічної косметології. Тема доповіді :”Стовбурові клітини -панацея чи маркетинговий хід”

Новини Новини

 

 

 

 

 

 

 

9 березня 2020 року – день народження Тараса Шевченка. В Україні та інших країнах світу відзначають сьогодні 206-ту річницю з дня народження великого українського поета, художника і мислителя. Знаменита книга віршів, пісень і поем талановитого письменника “Кобзар” донині є знаковою для українців у всьому світі.

 

 

 

21.02.20 ас. кафедри біологічної хімії Брюханова Т.О. виступила на науково-практичному семінарі «Геронтологія: анатомо-фізіологічні особливості, біохімія процесів, косметологічна корекція», доповідь “Молекулярні механізми хронобіологічного старіння”.Новини

 

 

 

 

 

 

 

 

13 лютого доц. кафедри біологічної хімії Красільнікова О.А. провела підготовку (лекція та практичне заняття) для учнів 8-11 класів для участі у Всеукраїнській олімпіаді з біології.

Новини НовиниНовини

 

 

 

 

 

 

 

11 лютого 2020 року зав.каф. Кравченко Ганна Борисівна відвідала з профорієнтаційною роботою Костянтинівський медичний коледж. Дякуємо за нові знайомства та сподіваємось по подальшу співпрацю.

Новини

Новини

10.02.2020 р. ас. кафедри біологічної хімії Брюханова Тетяна Олександрівна провела відбірково-тренувальні збори для підготовки команди Харківської області до IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології.
Новини
Новини

 

 

30 вересня 2019р. на базі Тернопільского національного університету почався XII Український

біохімічний конгрес.Новини

09.09.2019 р., асистент кафедри біологічної хімії Шовкова О.В., відвідала свято футболу зі своєю курованою групою. Ми разом можемо не лише вчитись, але й відпочивати. Всім хорошого навчального року :)Новини Новини Новини

28 серпня 2019р. подякою прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана за вагомі особисті досягнення у професійній діяльності, забезпеченні реалізації державної політики у сферах охорони здоров’я, освіти і науки, активну участь у підготовці фахівців, наукових, науково-педагогічних кадрів та бездоганну працю був нагороджений доцент кафедри біологічної хімії Сенюк І.В.

Новини

Доцент кафедри Кравченко Ганна Борисівна відвідала 26-29 травня 87 Конгрес Європейського атеросклеротичного товариства (EAS), який відбувся у Маастрихті (Нідерланди). Цьогорічний Конгрес привернув понад 2000 делегатів з 70 країн.

Новини

Новини

На фото: Кравченко А.Б. и члены делегации Украины (Национальный фармацевтический университет, Винницкий национальный медицинский университет им. Н.И.Пирогова, Харьковский национальный медицинский университет)Новини

На фото: Кравченко А.Б. и президент EAS профессор Лале Токгозоглу (Lale Tokgözoglu, Университет Хакеттепе, Анкара, Турция)
Новини
Новини

Декан фармацевтичного факультету Медичного університету «Проф. д-р Параска Стоянов» (Болгарія, м Варна) і асистент декана Анна Денева Знакомство з організацією навчального процесу на кафедрі, з науково-дослідницькою діяльністю, навчально-методичними розробками, онлайн комунікаціями кафедри, з інтернет портфоліо. Мета візиту – обмін досвідом.Новини Новини Новини Новини

УВАГА! Кафедра біологічної хімії проводить набір на навчання іноземних студентів за спецкурсом “Основи клінічної біохімії”. Після закінчення курсів видається сертифікат відповідного зразку. Вартість навчання складає 1400 грн для однієї особи.

Новини

11 квітня кафедрою біологічної хімії в рамках ХХVІ Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених та студентів «Topical issues of new medicines development» за участю студентів було проведене секційне засідання. Вітаємо усіх учасників та переможців конференції.

Новини Новини Новини Новини Новини Новини Новини Новини НовиниНовини НовиниНовиниНовини

Новини

5-6 квітня за участю кафедр біологічної хімії та анатомії та фізіології людини відбулась науково-практична міжвузівська конференція молодих учених та студентів з міжнародною участю «ФІЗІОЛОГІЧНІ ТА БІОХІМІЧНІ МЕХАНІЗМИ РОЗВИТКУ І КОРЕКЦІЇ ПАТОЛОГІЧНИХ СТАНІВ». Вітаємо усіх учасників конференції!

НовиниНовини Новини Новини Новини Новини Новини НовиниНовини

Новини

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21 березня на базі кафедри біохімії НФаУ та інших кафедр біологічного спрямування відбувся IV етап всеукраїнської учнівської олімпіади з біології!

Новини Новини Новини

 

 

4 березня до кафедри біологічної хімії завітав гість з Німеччини, м. Берлін.
Новини
Новини

20 грудня 2018 року адміністрація університету у обличчі ректора проф. Котвіцькій Алли Анатоліївни привітала кафедру біологічної хімії із ювілеєм – 80 років існування кафедри.

Новини

Вітаємо асистента кафедри біохімії Шкапо Антона Ігоровича із довгоочікуваним отриманням диплому кандидату біологічних наук за спеціальністю “медична біохімія”! Бажаємо нових гідних перемог!

Новини Новини

18 жовтня кафедра біохімії разом із кафедрою патологічної фізіології НФаУ успішно провели І науково-практичну Інтернет -конференцію з міжнародною участю «Механізми розвитку патологічних процесів і хвороб та їх фармакологічна корекція»Новини

15 вересня кафедра біохімії у котрий раз прийняла активну участь у проведенні загальномстської науково-популистичної події “XIII Наукові пікніки”, що відбувалось у самому центрі міста Харкова.

“Наукові пікніки продовжують бути місцем, де кожен – від маленької дитини до літньої людини – може сформувати, відновити або підсилити любов до науки, усвідомити, що освіта може надихати та бути цікавою”, – говорить організатор Таня Баглай.

Новини

Вітаємо усіх із днем фармацевтичного працівника України! Бажаємо кожному надалі гідно та щиро робити свою справу для забезпечення здоров’я громадян нашої країни!

Також, кафедра біохімії хоче привітати своїх співробітників – професора Загайко Андрія Леонідовича, провідного доцента Красильнікову Оксану Анатоліївну та талановитого аспіранта Литкіна Дмитро Віталійовича із урочистим нагородженням від ректора НФаУ Алли Анатоліївни Котвіцької та Губернатору Харківської області дипломом за плідну працю щодо забезпечення якісної фармацевтичної освіти.

НовиниНовини

 

Професор кафедри біологічної хімії Загайко Андрій Леонідович урочисто був внесений до “Золотої книги пошани” Національного Фармацевтичного Університету. Вітаємо!

Новини

 

Print Friendly, PDF & Email