20 травня 2022 року співробітники кафедри зав.каф.,проф. Віра КРАВЧЕНКО, доц. Ігор СЕНЮК, ас. Оксана ТКАЧЕНКО та іноземні здобувачі вищої освіти 4 курсу, члени СНТ, горомадяни Королівства Марокко Кадді Каутар та Бензід Яссіне прийняли участь у ІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Проблеми та досягнення сучасної біотехнології». За підсумками наукового заходу видані матеріали конференції та надані сертифікати учасників.

20 травня 2022 р. співробітники кафедри та члени СНТ прийняли участь у ІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Проблеми та досягнення сучасної біотехнології» 20 травня 2022 р. співробітники кафедри та члени СНТ прийняли участь у ІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Проблеми та досягнення сучасної біотехнології» 20 травня 2022 р. співробітники кафедри та члени СНТ прийняли участь у ІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Проблеми та досягнення сучасної біотехнології» 20 травня 2022 р. співробітники кафедри та члени СНТ прийняли участь у ІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Проблеми та досягнення сучасної біотехнології» 20 травня 2022 р. співробітники кафедри та члени СНТ прийняли участь у ІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Проблеми та досягнення сучасної біотехнології»