26 травня 2022 р. доц. Ігор СЕНЮК та здобувач вищої освіти факультету з підготовки іноземних громадян, член СНТ БЕНЗІД ЯССІНЕ прийняли участь у вебінарі “Type 2 Diabetes”

26 травня 2022 року доц. Ігор СЕНЮК та здобувач вищої освіти факультету з підготовки іноземних громадян, член СНТ БЕНЗІД ЯССІНЕ (Королівство Марокко) прийняли участь у вебінарі “Type 2 Diabetes”. Організатор – Modern medicine (Бейрут, Ліван), спонсор – AstraZeneca ( Великобританія). Посилання на вебінар https://pharm-assist.modern-elearning.com/…/welcome-to…

26 травня 2022 р. доц. Ігор СЕНЮК та здобувач вищої освіти факультету з підготовки іноземних громадян, член СНТ БЕНЗІД ЯССІНЕ прийняли участь у вебінарі "Type 2 Diabetes" 26 травня 2022 р. доц. Ігор СЕНЮК та здобувач вищої освіти факультету з підготовки іноземних громадян, член СНТ БЕНЗІД ЯССІНЕ прийняли участь у вебінарі "Type 2 Diabetes" 26 травня 2022 р. доц. Ігор СЕНЮК та здобувач вищої освіти факультету з підготовки іноземних громадян, член СНТ БЕНЗІД ЯССІНЕ прийняли участь у вебінарі "Type 2 Diabetes"