17 листопада 2020 р. з нагоди Міжнародного дня студента у НФаУ відбувся інтелектуально-творчий конкурс «Битва факультетів». Визначало переможців справедливе і непідкупне журі. Присутні спостерігали серйозну та цікаву боротьбу. В атмосфері панувало напруження, а в очах представників факультетів захоплення та хвилювання.

Результати міжфакультетського батлу:

1 місце – фармацевтичний факультет,

2 місце – факультет медико-фармацевтичних технологій,

3 місце – факультет фармацевтичних технологій і менеджменту.

Вітаємо переможців. Бажаємо щоб знання давалися легко, а всі сесії були вдалими! Наснаги та звершень, втілюйте сміливі ідеї! Нехай у ваших серцях залишаться теплі спогади про студентське життя  у стінах Національного фармацевтичного університету.

17 листопада 2020 р. з нагоди Міжнародного дня студента відбувся конкурс «Битва факультетів» 17 листопада 2020 р. з нагоди Міжнародного дня студента відбувся конкурс «Битва факультетів» 17 листопада 2020 р. з нагоди Міжнародного дня студента відбувся конкурс «Битва факультетів» 17 листопада 2020 р. з нагоди Міжнародного дня студента відбувся конкурс «Битва факультетів» 17 листопада 2020 р. з нагоди Міжнародного дня студента відбувся конкурс «Битва факультетів»