22 березня 2024 року співробітники кафедри та члени СНТ прийняли участь у ІV Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції «Проблеми та досягнення сучасної біотехнології»

22 березня 2024 року зав. каф., проф. Віра КРАВЧЕНКО, доценти закладу вищої освіти Ігор СЕНЮК, Олена ЩЕРБАК та члени СНТ Ріяд Камута, Харруш Хамза прийняли участь у ІV Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції «Проблеми та досягнення сучасної біотехнології». За підсумками наукового заходу видана збірка тез та отримано сертифікати учасника.