25 березня 2024 року співробітники кафедри прийняли участь у профорієнтаційному заході в рамках проєкту “МЕТРОШКОЛА. ЧАРІВНИЙ СВІТ ФАРМАЦІЇ”

25 березня 2024 року доценти закладу вищої освіти Оксана ТКАЧЕНКО та Любов ГАЛУЗІНСЬКА прийняли участь у вже традиційному для Національного фармацевтичного університету проєкті “МЕТРОШКОЛА. ЧАРІВНИЙ СВІТ ФАРМАЦІЇ”. Школярі 10-11 класів ознайомилися з цікавими та важливими сполуками для організму людини – вітамінами. Потенційні фармацевтичні абітурієнти мали нагоду власноруч провести ідентифікацію деяких вітамінів, які містяться у звичайних продуктах харчування.

25 березня 2024 року співробітники кафедри прийняли участь у профорієнтаційному заході в рамках проєкту "МЕТРОШКОЛА. ЧАРІВНИЙ СВІТ ФАРМАЦІЇ" 25 березня 2024 року співробітники кафедри прийняли участь у профорієнтаційному заході в рамках проєкту "МЕТРОШКОЛА. ЧАРІВНИЙ СВІТ ФАРМАЦІЇ" 25 березня 2024 року співробітники кафедри прийняли участь у профорієнтаційному заході в рамках проєкту "МЕТРОШКОЛА. ЧАРІВНИЙ СВІТ ФАРМАЦІЇ" 25 березня 2024 року співробітники кафедри прийняли участь у профорієнтаційному заході в рамках проєкту "МЕТРОШКОЛА. ЧАРІВНИЙ СВІТ ФАРМАЦІЇ" 25 березня 2024 року співробітники кафедри прийняли участь у профорієнтаційному заході в рамках проєкту "МЕТРОШКОЛА. ЧАРІВНИЙ СВІТ ФАРМАЦІЇ"