07 березня 2024 р.відбулася I Міжнародна науково-практична конференція «СУЧАСНІ ДОСЯГНЕННЯ ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНОЇ, КЛІНІЧНОЇ, ЕКОЛОГІЧНОЇ БІОХІМІЇ ТА МОЛЕКУЛЯРНОЇ БІОЛОГІЇ»

07 березня 2024 року відбулася I Міжнародна науково-практична online конференція «СУЧАСНІ ДОСЯГНЕННЯ ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНОЇ, КЛІНІЧНОЇ, ЕКОЛОГІЧНОЇ БІОХІМІЇ ТА МОЛЕКУЛЯРНОЇ БІОЛОГІЇ», присвячена 85-річчю з дня заснування кафедри біохімії.

Конференція стартувала з вітального слова від голови конференції, ректора НФаУ, доктор фармацевтичних наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України Алли КОТВІЦЬКОЇ, співголів проректора з науково-педагогічної роботи, доктора фармацевтичних наук, професора Інни ВЛАДИМИРОВОЇ, завідувачки кафедри біологічної та ветеринарної медицини, доктора біологічних наук, професора Віри КРАВЧЕНКО, доктора медичних наук, доктора теоретичної медицини в галузі фармацевтичних та фармакологічних наук, доцента Тбіліського відкритого університету Нодара СУЛАШВІЛІ (Грузія), доктора природничих наук, провідного наукового співробітника лабораторії біоаналізу Інституту біохімії Вільнюського університету Юлії РАЗУМIЄНЕ (Республіка Литва).

До вітань з нагоди ювілею приєдналися іноземні гості:

Виконавчий директор агентства з питань харчових продуктів та лікарських засобів префектури Занзібар, випускник Національного фармацевтичного університету БУРХАНІ СІМАІ (Об’єднана Республіка Танзанія). Голова Синдикату іракських фармацевтів, випускник та аспірант Національного фармацевтичного університету БАШАР ДЖАББАР АЛІ АЛЬ-САХЛАНІ (Республіка Ірак) та У конференції прийняли участь представники 9 іноземних держав: Грузія, Республіки Литва, Республіки Польща, Республіки Ірак, Королівства Марокко, Республіки Казахстан, Республіки Арменія, Об’єднаної Республіки Танзанія, Чеська Республіка. Долучились до заходу понад 50 наукових та освітніх установ України. Загальна кількість учасників заходу склала 260 фахівців.

ДОКЛАДНІШЕ