26 травня 2021 р. співробітники кафедри прийняли участь у роботі вебінару “eduGAIN – ваш ключ до міжнародних науково-освітніх сервісів”

26 травня 2021 року співробітники кафедри зав. каф., проф. Віра КРАВЧЕНКО, доц. Ігор СЕНЮК та ас. Оксана ШОВКОВА прийняли участь у роботі вебінару НРЕН України Асоціації УРАН “eduGAIN – ваш ключ до міжнародних науково-освітніх сервісів”, який проходив за підтримки Міністерства освіти та науки України. На вебінарі було представлено сервіс eduGAIN та його еволюцію; було поінформовано про послуги, які доступні через eduGAIN, можливі сценарії використання, а також про технологію та технічну реалізацію eduGAIN. https://www.youtube.com/watch?v=QXCCJdw7eDY

26 травня 2021 р. співробітники кафедри прийняли участь у роботі вебінару "eduGAIN - ваш ключ до міжнародних науково-освітніх сервісів" 26 травня 2021 р. співробітники кафедри прийняли участь у роботі вебінару "eduGAIN - ваш ключ до міжнародних науково-освітніх сервісів" 26 травня 2021 р. співробітники кафедри прийняли участь у роботі вебінару "eduGAIN - ваш ключ до міжнародних науково-освітніх сервісів" 26 травня 2021 р. співробітники кафедри прийняли участь у роботі вебінару "eduGAIN - ваш ключ до міжнародних науково-освітніх сервісів" 26 травня 2021 р. співробітники кафедри прийняли участь у роботі вебінару "eduGAIN - ваш ключ до міжнародних науково-освітніх сервісів" 26 травня 2021 р. співробітники кафедри прийняли участь у роботі вебінару "eduGAIN - ваш ключ до міжнародних науково-освітніх сервісів"