02 травня 2022 року співробітники кафедри доц. Ганна Кравченко та доц. Ігор Сенюк прослухали лекцію: «4 мільярди років неправдивих новин: що ми можемо навчитись з того, як живі істоти обробляють інформацію». Лектор: Крейґ Мелло, володар Нобелівської премії з фізіології та медицини 2006 року за відкриття РНК-інтерференції — пригнічення експресії генів дволанцюговою РНК. Текст доповіді https://platform.man.gov.ua/…/2601eb18-502e-4832-bf00…

02 травня 2022 р. співробітники кафедри доц. Ганна Кравченко та доц. Ігор Сенюк прослухали лекцію: «4 мільярди років неправдивих новин: що ми можемо навчитись з того, як живі істоти обробляють інформацію» 02 травня 2022 р. співробітники кафедри доц. Ганна Кравченко та доц. Ігор Сенюк прослухали лекцію: «4 мільярди років неправдивих новин: що ми можемо навчитись з того, як живі істоти обробляють інформацію» 02 травня 2022 р. співробітники кафедри доц. Ганна Кравченко та доц. Ігор Сенюк прослухали лекцію: «4 мільярди років неправдивих новин: що ми можемо навчитись з того, як живі істоти обробляють інформацію» 02 травня 2022 р. співробітники кафедри доц. Ганна Кравченко та доц. Ігор Сенюк прослухали лекцію: «4 мільярди років неправдивих новин: що ми можемо навчитись з того, як живі істоти обробляють інформацію»