13 жовтня 2022 року співробітники кафедри та іноземний ЗВО прийняли участь в ІI Міжнародній науково-практичній конференції “Фундаментальні та прикладні дослідження у галузі фармацевтичної технології”

Співробітники кафедри: зав.каф., проф. Віра КРАВЧЕНКО та доц. Ігор СЕНЮК, а також здобувач вищої освіти 5 курсу факультету з підготовки іноземних громадян БЕНАРАФА ІБРАГІМ АМІН (Королівство Марокко) 13 жовтня 2022 року   прийняли участь в ІI Міжнародній науково-практичній конференції “Фундаментальні та прикладні дослідження у галузі фармацевтичної технології”. За підсумками наукового заходу видана збірка матеріалів конференції https://atl.nuph.edu.ua/wp-content/uploads/2022/10/materiali-konferencii-13-zhovtnja-2022.pdf та надані сертифікати учасника.