24 березня 2023 року зав.каф., проф. Віра КРАВЧЕНКО, доценти закладу вищої освіти Ігор СЕНЮК та Любов ГАЛУЗІНСЬКА , Випускник-2022 року, Магистр фармації Бенарафа Ібрахім Амін а також іноземні здобувачі вищої освіти, члени СНТ кафедри Ель Мехді Толбі, Ель-Ассрі Абделадім, Бензід Яссін, Кадді Каутар та Беррі Закарія прийняли участь у ІІІ Міжнародній науково-практичній конференції «МІКРОБІОЛОГІЧНІ ТА ІМУНОЛОГІЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ В СУЧАСНІЙ МЕДИЦИНІ», присвяченої 90-річчю з дня заснування кафедри. За підсумками наукового заходу видана збірка матеріалів конференції та надані сертифікати учасникам.

24 березня 2023 року співробітники кафедри та члени СНТ прийняли участь у ІІІ Міжнародній науково-практичній конференції «МІКРОБІОЛОГІЧНІ ТА ІМУНОЛОГІЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ В СУЧАСНІЙ МЕДИЦИНІ». 24 березня 2023 року співробітники кафедри та члени СНТ прийняли участь у ІІІ Міжнародній науково-практичній конференції «МІКРОБІОЛОГІЧНІ ТА ІМУНОЛОГІЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ В СУЧАСНІЙ МЕДИЦИНІ». 24 березня 2023 року співробітники кафедри та члени СНТ прийняли участь у ІІІ Міжнародній науково-практичній конференції «МІКРОБІОЛОГІЧНІ ТА ІМУНОЛОГІЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ В СУЧАСНІЙ МЕДИЦИНІ». 24 березня 2023 року співробітники кафедри та члени СНТ прийняли участь у ІІІ Міжнародній науково-практичній конференції «МІКРОБІОЛОГІЧНІ ТА ІМУНОЛОГІЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ В СУЧАСНІЙ МЕДИЦИНІ». 24 березня 2023 року співробітники кафедри та члени СНТ прийняли участь у ІІІ Міжнародній науково-практичній конференції «МІКРОБІОЛОГІЧНІ ТА ІМУНОЛОГІЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ В СУЧАСНІЙ МЕДИЦИНІ».  24 березня 2023 року співробітники кафедри та члени СНТ прийняли участь у ІІІ Міжнародній науково-практичній конференції «МІКРОБІОЛОГІЧНІ ТА ІМУНОЛОГІЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ В СУЧАСНІЙ МЕДИЦИНІ».24 березня 2023 року співробітники кафедри та члени СНТ прийняли участь у ІІІ Міжнародній науково-практичній конференції «МІКРОБІОЛОГІЧНІ ТА ІМУНОЛОГІЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ В СУЧАСНІЙ МЕДИЦИНІ».24 березня 2023 року співробітники кафедри та члени СНТ прийняли участь у ІІІ Міжнародній науково-практичній конференції «МІКРОБІОЛОГІЧНІ ТА ІМУНОЛОГІЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ В СУЧАСНІЙ МЕДИЦИНІ».24 березня 2023 року співробітники кафедри та члени СНТ прийняли участь у ІІІ Міжнародній науково-практичній конференції «МІКРОБІОЛОГІЧНІ ТА ІМУНОЛОГІЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ В СУЧАСНІЙ МЕДИЦИНІ».24 березня 2023 року співробітники кафедри та члени СНТ прийняли участь у ІІІ Міжнародній науково-практичній конференції «МІКРОБІОЛОГІЧНІ ТА ІМУНОЛОГІЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ В СУЧАСНІЙ МЕДИЦИНІ».24 березня 2023 року співробітники кафедри та члени СНТ прийняли участь у ІІІ Міжнародній науково-практичній конференції «МІКРОБІОЛОГІЧНІ ТА ІМУНОЛОГІЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ В СУЧАСНІЙ МЕДИЦИНІ».24 березня 2023 року співробітники кафедри та члени СНТ прийняли участь у ІІІ Міжнародній науково-практичній конференції «МІКРОБІОЛОГІЧНІ ТА ІМУНОЛОГІЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ В СУЧАСНІЙ МЕДИЦИНІ».24 березня 2023 року співробітники кафедри та члени СНТ прийняли участь у ІІІ Міжнародній науково-практичній конференції «МІКРОБІОЛОГІЧНІ ТА ІМУНОЛОГІЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ В СУЧАСНІЙ МЕДИЦИНІ».24 березня 2023 року співробітники кафедри та члени СНТ прийняли участь у ІІІ Міжнародній науково-практичній конференції «МІКРОБІОЛОГІЧНІ ТА ІМУНОЛОГІЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ В СУЧАСНІЙ МЕДИЦИНІ».