27 квітня 2023 року зав.каф., проф. Віра КРАВЧЕНКО, доцент закладу вищої освіти Ігор СЕНЮК, Випускник-2022 року Бенарафа Ібрахім Амін та члени СНТ Ель Мехді Толбі, Бензід Яссін, Кадді Каутар прийняли участь у VIII Міжнародній науково-практичній дистанційній конференції «СОЦІАЛЬНА ФАРМАЦІЯ: СТАН, ПРОБЛЕМИ, ПЕРСПЕКТИВИ». За підсумками наукового заходу видана збірка матеріалів наукових досліджень та надані сертифікати учасникам.

27 квітня 2023 року співробітники кафедри та члени СНТ прийняли участь у VIII Міжнародній науково-практичній дистанційній конференції «СОЦІАЛЬНА ФАРМАЦІЯ: СТАН, ПРОБЛЕМИ, ПЕРСПЕКТИВИ». 27 квітня 2023 року співробітники кафедри та члени СНТ прийняли участь у VIII Міжнародній науково-практичній дистанційній конференції «СОЦІАЛЬНА ФАРМАЦІЯ: СТАН, ПРОБЛЕМИ, ПЕРСПЕКТИВИ». 27 квітня 2023 року співробітники кафедри та члени СНТ прийняли участь у VIII Міжнародній науково-практичній дистанційній конференції «СОЦІАЛЬНА ФАРМАЦІЯ: СТАН, ПРОБЛЕМИ, ПЕРСПЕКТИВИ». 27 квітня 2023 року співробітники кафедри та члени СНТ прийняли участь у VIII Міжнародній науково-практичній дистанційній конференції «СОЦІАЛЬНА ФАРМАЦІЯ: СТАН, ПРОБЛЕМИ, ПЕРСПЕКТИВИ». 27 квітня 2023 року співробітники кафедри та члени СНТ прийняли участь у VIII Міжнародній науково-практичній дистанційній конференції «СОЦІАЛЬНА ФАРМАЦІЯ: СТАН, ПРОБЛЕМИ, ПЕРСПЕКТИВИ». 27 квітня 2023 року співробітники кафедри та члени СНТ прийняли участь у VIII Міжнародній науково-практичній дистанційній конференції «СОЦІАЛЬНА ФАРМАЦІЯ: СТАН, ПРОБЛЕМИ, ПЕРСПЕКТИВИ».