8 квітня 2022 року співробітники кафедри зав.каф., проф. Віра Кравченко, доц. Ігор Сенюк, ас. Оксана Ткаченко та члени СНТ, здобувачі вищої освіти факультету з підготовки іноземних громадян Кадді Каутар (4 курс, Королівство Марокко), Бензід Яссіне (4 курс, Королівство Марокко), Толбі Ель Мехді (4 курс, Королівство Марокко) та Хуссні Яссін (3 курс, Королівство Марокко) прийняли участь у ІV Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Сучасні досягнення фармацевтичної науки в створенні та стандартизації лікарських засобів і дієтичних добавок, що містять компоненти природного походження» (м. Харків, Україна). За підсумками наукового заходу видана збірка матеріалів та отримані сертифікати учасників. Все буде Украіна!

8 квітня 2022 р. співробітники кафедри та члени СНТ прийняли участь у ІV Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Сучасні досягнення фармацевтичної науки в створенні та стандартизації лікарських засобів і дієтичних добавок, що містять компоненти природного походження» 8 квітня 2022 р. співробітники кафедри та члени СНТ прийняли участь у ІV Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Сучасні досягнення фармацевтичної науки в створенні та стандартизації лікарських засобів і дієтичних добавок, що містять компоненти природного походження» 8 квітня 2022 р. співробітники кафедри та члени СНТ прийняли участь у ІV Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Сучасні досягнення фармацевтичної науки в створенні та стандартизації лікарських засобів і дієтичних добавок, що містять компоненти природного походження» 8 квітня 2022 р. співробітники кафедри та члени СНТ прийняли участь у ІV Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Сучасні досягнення фармацевтичної науки в створенні та стандартизації лікарських засобів і дієтичних добавок, що містять компоненти природного походження» 8 квітня 2022 р. співробітники кафедри та члени СНТ прийняли участь у ІV Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Сучасні досягнення фармацевтичної науки в створенні та стандартизації лікарських засобів і дієтичних добавок, що містять компоненти природного походження» 8 квітня 2022 р. співробітники кафедри та члени СНТ прийняли участь у ІV Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Сучасні досягнення фармацевтичної науки в створенні та стандартизації лікарських засобів і дієтичних добавок, що містять компоненти природного походження» 8 квітня 2022 р. співробітники кафедри та члени СНТ прийняли участь у ІV Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Сучасні досягнення фармацевтичної науки в створенні та стандартизації лікарських засобів і дієтичних добавок, що містять компоненти природного походження»