14 квітня 2023 року зав.каф., професор закладу вищої освіти Віра КРАВЧЕНКО, доцент закладу вищої освіти Ігор СЕНЮК, Випускник-2022 року Бенарафа Ібрахім Амін та члени СНТ Ель Мехді Толбі, Бензід Яссін, Ель-Ассрі Абделладім, Харруш Хамза, Ладід Анас прийняли участь у V Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції «Сучасні досягнення фармацевтичної науки в створенні та стандартизації лікарських засобів і дієтичних добавок, що містять компоненти природного походження». За підсумками наукового заходу видана збірка матеріалів конференції та надані сертифікати учасникам.

14 квітня 2023 року співробітники кафедри та члени СНТ прийняли участь у V Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції «Сучасні досягнення фармацевтичної науки в створенні та стандартизації лікарських засобів і дієтичних добавок, що містять компоненти природного походження». 14 квітня 2023 року співробітники кафедри та члени СНТ прийняли участь у V Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції «Сучасні досягнення фармацевтичної науки в створенні та стандартизації лікарських засобів і дієтичних добавок, що містять компоненти природного походження». 14 квітня 2023 року співробітники кафедри та члени СНТ прийняли участь у V Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції «Сучасні досягнення фармацевтичної науки в створенні та стандартизації лікарських засобів і дієтичних добавок, що містять компоненти природного походження». 14 квітня 2023 року співробітники кафедри та члени СНТ прийняли участь у V Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції «Сучасні досягнення фармацевтичної науки в створенні та стандартизації лікарських засобів і дієтичних добавок, що містять компоненти природного походження». 14 квітня 2023 року співробітники кафедри та члени СНТ прийняли участь у V Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції «Сучасні досягнення фармацевтичної науки в створенні та стандартизації лікарських засобів і дієтичних добавок, що містять компоненти природного походження». 14 квітня 2023 року співробітники кафедри та члени СНТ прийняли участь у V Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції «Сучасні досягнення фармацевтичної науки в створенні та стандартизації лікарських засобів і дієтичних добавок, що містять компоненти природного походження». 14 квітня 2023 року співробітники кафедри та члени СНТ прийняли участь у V Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції «Сучасні досягнення фармацевтичної науки в створенні та стандартизації лікарських засобів і дієтичних добавок, що містять компоненти природного походження».14 квітня 2023 року співробітники кафедри та члени СНТ прийняли участь у V Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції «Сучасні досягнення фармацевтичної науки в створенні та стандартизації лікарських засобів і дієтичних добавок, що містять компоненти природного походження».