17 квітня 2023 року вперше була презентована лекція “ХАРЧУВАННЯ У КОСМОСІ” для учнів 10 класу. Доцент закладу вищої освіти кафедри біологічної хімії Щербак Олена Анатоліївна прочитала лекцію за новою, пізнавальною темою, яка розкриває особливості харчування у космосі. Лекція включає історичні факти впровадження харчування космонавтів, розвиток та перспективи використання харчових продуктів в умовах космічного корабля.

17 квітня 2023 року вперше була презентована лекція "ХАРЧУВАННЯ У КОСМОСІ" для учнів 10 класу 17 квітня 2023 року вперше була презентована лекція "ХАРЧУВАННЯ У КОСМОСІ" для учнів 10 класу