25 листопада  2021 р. асистент кафедри Оксана Ткаченко зі студентами відвідала виставку «Освіта Харківщини та навчання за кордоном», що проходила у Палаці Студентів НЮУ ім. Ярослава Мудрого. На виставці серед учбових закладів Харківщини був представлений  НАЦІОНАЛЬНИЙ ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ.

25 листопада  2021 р. асистент кафедри Оксана Ткаченко зі студентами відвідала виставку «Освіта Харківщини та навчання за кордоном» 25 листопада  2021 р. асистент кафедри Оксана Ткаченко зі студентами відвідала виставку «Освіта Харківщини та навчання за кордоном» 25 листопада  2021 р. асистент кафедри Оксана Ткаченко зі студентами відвідала виставку «Освіта Харківщини та навчання за кордоном» 25 листопада  2021 р. асистент кафедри Оксана Ткаченко зі студентами відвідала виставку «Освіта Харківщини та навчання за кордоном» 25 листопада  2021 р. асистент кафедри Оксана Ткаченко зі студентами відвідала виставку «Освіта Харківщини та навчання за кордоном»25 листопада  2021 р. асистент кафедри Оксана Ткаченко зі студентами відвідала виставку «Освіта Харківщини та навчання за кордоном»