28 квітня 2024 року – День порятунку жаб!

🐸День порятунку жаб (Save the Frogs Day) — це щорічний захід, який проходить щорічно 28 квітня і спрямований на підвищення обізнаності про важливість збереження земноводних і загрози, з якими стикаються популяції жаб у всьому світі.

📍Ця подія створена і координується організацією SAVE THE FROGS! з 2009 року активісти та волонтери цієї організації проводять освітні заходи по всьому світу, надають освітні матеріали для бажаючих долучитися до цієї природоохонної акції.

📍День захисту жаб є найбільшим у світі днем просвітницької діяльності та дій зі збереження земноводних. З моменту свого заснування у 2009 році ця глобальна подія надихнула людей, громади та організації у 58 країнах світу підвищити обізнаність про критичні загрози, з якими стикаються популяції земноводних, та зробити значущі кроки для їхнього захисту.

⚡️Амфібії, включаючи жаб, саламандр, тритонів і ропух, є одними з найбільш зникаючих груп тварин на планеті. Ці дивовижні створіння відіграють вирішальну роль в екосистемах як хижаки і жертви, сприяючи боротьбі зі шкідниками та слугуючи індикаторами здоров’я навколишнього середовища. Однак вони стикаються з безпрецедентними викликами й загрозами через руйнування середовища існування, забруднення, зміну клімату, інвазивні види та хвороби.

⚡️Вплив Дня захисту жаб виходить за рамки одного дня, оскільки він має на меті прищепити стійку прихильність до раціонального природокористування та збереження амфібій. Створюючи глобальну спільноту обізнаних та активних громадян, ініціатива сподівається зупинити скорочення популяцій амфібій і забезпечити здорову планету для майбутніх поколінь.

📍День захисту жаб уособлює колективну силу індивідуальних дій, спрямованих на вирішення однієї з найактуальніших природоохоронних проблем сучасності. Беручи участь у цьому глобальному русі, кожен з нас може зробити свій внесок у хвилю позитивних змін у природозахисній діяльності.

📍Цей день є нагадуванням про вирішальну роль, яку жаби відіграють у підтримці здорових екосистем, і підкреслює нагальну потребу в діях для захисту цих вразливих видів.28 квітня 2024 року - День порятунку жаб!

Print Friendly, PDF & Email